10 stycznia p. Paulina Zapiór oraz P. Alicja Dubaj udały się wraz z grupą wolontariuszy z naszej szkoły na spotkanie pt. „Kształtować Europę. Dyskusja o ideach, które pomogą przezwyciężyć kryzys kultury i polityki europejskiej”. Po prelekcji reżysera Krzysztofa Zanussiego i Posła do Parlamentu Europejskiego p. Kazimierza M. Ujazdowskiego odbyło się uroczyste przyjęcie połączone z życzeniami noworocznymi i kolędowaniem. Za pomoc w organizacji spotkania nasi uczniowie otrzymali podziękowania od p. Marka Stefana, dyrektora Biura Posła do Parlamentu Europejskiego Kazimierza Michała Ujazdowskiego, oraz słodkie upominki. Wkrótce pod patronatem honorowym Pana europosła rozpoczynamy projekt „Camino – szlak, który łączy”.