Od 12  lutego uczestniczyliśmy w projekcie „Camino – szlak, który łączy”. Jego ostatnia odsłona miała miejsce 29 maja. Grupa uczniów z naszej szkoły wraz z p. Pauliną Zapiór, p. Alicją Dubaj oraz p. Emilem Mendykiem – Prezesem Stowarzyszenia Przyjaciele Dróg św. Jakuba w Polsce – wzięła udział w „Marszu nadziei” z Wrocławia do Mrozowa. Dzięki naszym sponsorom – zwłaszcza firmie SCHWERLAST A.L. – każdy uczestnik za przejście tego odcinka otrzymał pieniądze, które podczas uroczystej gali przekazaliśmy na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Projekt się zakończył, ale spora część jego uczestników już planuje kolejne wyprawy na jakubowy szlak. Tymczasem życzymy wszystkim pielgrzymom Buen Camino:-) (fot. A. Dubaj, M. Obiegło)