Niedzielny wieczór będzie niezapominany, a spędziliśmy go kolędując z wspaniałym  zespołem folkowym Chudoba. Zespół, którego członkiem jest p. Robert Ruszczak, przyjął nasze zaproszenie, aby uświetnić nasz coroczny wieczór kolędowy. Muzycy zagrali godzinny repertuar, w skład którego weszły kolędy mniej znane w  w szerszym obiegu. Na szczęście zadbano o uczestników wydarzenia – na ekranie zostały wyświetlone teksty utworów, tak by wszyscy mogli uczestniczyć w śpiewie.

Wieczór rozpoczął się tradycyjną Mszą św. celebrowaną przez ks. Arkadiusza. Po niej goście udali się na słodki poczęstunek, a w tym czasie nasze koło teatralne przygotowywało się do występu. Bo właśnie „Wigilia fitness”, przedstawienie w reżyserii  p. Joanny Dobiech, poprzedziło występ zespołu Chudoba.

W trakcie kolędowania wzięliśmy udział w akcji charytatywnej – zbieraliśmy środki na  wsparcie potrzebujących rodzin uczniów naszej szkoły. Dziękujemy tym wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel!