Wypełnia nas ogromna radość, że udało nam się wraz ze środowiskiem DA Maciejówka przygotować charytatywny koncert na rzecz naszej młodej przyjaciółki #Dominiki. Spotkaliśmy się w niedzielne popołudnie (13 maja), by na terenie wirydarza przy Ossolineum przygotować piknik, który był także częścią wielkiego maciejówkowego święta – odpustu św. Macieja. Środki, które zebraliśmy podczas tego niezwykłego wydarzenia zostaną przeznaczone na wsparcie leczenia #Dominiki, dziewczynki która już dwa razy pokonała nowotwór, o obecnie walczy ze śmiertelnymi powikłaniami po przeszczepie szpiku.

Podczas pikniku czekała na nas moc atrakcji – ciasta, kawa, sałatki, pieczone kiełbaski!
Ale główną atrakcją wieczoru był koncert folkowo-rockowego zespołu 40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach (40i30na70). Ale zanim gwiazdy wieczory zaświeciły na scenie, przed nimi wystąpiły nasze szkolne, młode, utalentowane zespoły: STAN UMYSŁU I KOLEKTYW 2002. 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia: uczniom, nauczycielom i siostrom urszulankom. W sumie w wydarzenie zaangażowało się  prawie 50 osób!

 

#OcalDominike #URSZUdlaDominiki #UrszuDajeNadzieje #WiecejNizSzkoła