MAMY KILKA CIEPŁYCH SŁÓW OD DOMINIKI I JEJ RODZICÓW – DZIĘKUJEMY ZA NIE!

Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń, że może z niej uczynić Betlejem.
W imieniu naszej córeczki Dominiki dziękujemy za pomoc finansową, wsparcie i modlitwę Kochanym Siostrom Urszulankom, Nauczycielom, wszystkim uczniom i rodzicom, Radzie Rodziców oraz wszystkim pracownikom Zespołu Szkół Urszulańskich.
Zabiegi fotoferezy dają możliwość Dominice powrót do zdrowia i normalnego życia. Choć na onkologii dziecięcej z reguły słychać tylko pompy podające leki, kroki pielęgniarek czy płacz dzieci, u nas od paru dni słychać śmiech i żarty naszej córki.
 Dzięki Państwu mamy nowe siły, nadzieję oraz świadomość, że nie jesteśmy sami w walce o życie i zdrowie Dominiki. Dziękujemy za WIELKIE SERCE.

Dla Was, Waszych rodzin życzymy Błogosławionych, radosnych, pełnych miłości i nadziei Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

A to podziękowanie Dominiki z wpisu na facebooku

Kochane moje anioły na ziemi Dziękuję WAM, dzięki Wam udało się zebrać całą kwotę na moje leczenie. JESTEŚCIE KOCHANI, NIE WIEM JAK WAM SIĘ ODWDZIĘCZĘ. dzięki Waszemu wsparciu, pomocy i modlitwie wierzę, że będę biegać, jeździć na moich kochanych wrotkach, tańczyć, pływać w moim ukochanym Bałtyku, zdobywać niemożliwe i wziąć udział w MasterChef Junior i wygrać.
     JESZCZE RAZ ZA WSZYSTKO Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ. Dziś miałam kolejne fotoferezy.
                               Z wyrazami szacunku
            Ewa i Paweł Małeccy z Dominiką, Weroniką i Kacprem

#OcalDominike #URSZUdlaDominiki #UrszuDajeNadzieje #PomaganieJestUrszu