Mamy wspaniałe i bogate doświadczenie niesienia pomocy, dlatego jesteśmy więcej niż pewni, że i tym razem pobudzimy nasze gorące serca do działania!

W ubiegłe wakacje mama jednej z naszych uczennic doznała pęknięcia tętniaka. Na szczęście, po udanej operacji, specjaliści od rehabilitacji po zapoznaniu się ze stanem p. Iwony dali nadzieję na jej powrót do zdrowia. Jednak szereg długotrwałych zabiegów rehabilitacyjnych pochłonął bardzo duże koszty – leczenie musiało odbyć się ze środków własnych, ponieważ zabiegi nie są refundowane przez NFZ.

Na prośbę męża, p. Przemysława, oraz przyjaciół zorganizowano zbiórkę środków na portalu www.siepomaga.pl, w wyniku której dotychczas zgromadzono 5/6 środków potrzebnych na całkowite leczenie.

Ola uczęszcza do naszej szkoły już prawie 6 lat, dlatego chcielibyśmy także i my włączyć się w to dzieło, jako blisko związane z rodziną środowisko. Pomóżmy zebrać pozostałe 20 tysięcy złotych. Wpłacajmy środki na podane poniżej konto, przekazujmy nasz apel znajomym,  sprawmy, aby właśnie ten rozpoczynający się adwent był czasem końca przynajmniej jednego z problemów. Liczymy na Was! 

https://www.siepomaga.pl/iwona-zakrzewska