Trzecia nasza wędrówka w tym sezonie szlakiem św. Jakuba zawiedzie nas do Sudetów Wschodnich! Serdecznie zapraszamy pełnoletnich uczniów, rodziców, nauczycieli, absolwentów i przyjaciół szkoły do wędrowania z nami!

KIEDY? 30.05.26
GDZIE? Domaszków-Międzygórze-Bystrzyca Kłodzka
ILE KM? Ok. 22 (trasa górska)
TRANSPORT? Pociągiem do stacji Domaszków i powrót pociągiem z Bystrzycy Kłodzkiej
Wyjazd o godz. 6:15 do Domaszkowa ze stacji Wrocław Główny.
ZAPRASZAMY!

Zapisy do 27 maja przez formularz poniżej>>

https://tiny.pl/wzdpjdjhw

W razie pytań, prosimy pisać –
info.urszulanki@gmail.com