„Jak być genialnym uczniem i nie zwariować?” – pod takim tytułem została przeprowadzona nasza ostatnia w tym sezonie audycja w Radio Rodzina. W studio gościliśmy naszych wybitnych uczniów, którzy będą ubiegać się o stypendium Prezesa Rady Ministrów – Dawida  Mazura (2e Liceum) i Kubę Hanzla (1b Liceum), których zapytaliśmy o tajemnicę naukowego sukcesu. W rozmowie poruszaliśmy takie tematy jak: jak uczyć się, żeby mieć dobre oceny, czy wrodzone zdolności wystarczają, jakie inne cechy pomagają w skutecznej, czy trzeba mieć plan, samozaparcie, być wybitnie zorganizowanym? Zapytaliśmy także chłopaków o ich pasje i sposoby spędzania wolnego czasu. Rozmowę z chłopakami przeprowadził p. Robert Ruszczak, a swoją ulubioną muzykę zaprezentował Michał Skrzypczyński z klasy 2e Liceum.
Zachęcamy do odsłuchania audycji, którą publikujemy poniżej.