W tym roku nasz tradycyjny Dzień Bliźniaka będzie miał wyjątkową formę. Nie będziemy się „parować” jak dotychczas ze znajomymi ze szkoły, ale z domownikami! #zostańwdomu

Samorząd uczniowski zaprasza naszych uczniów do konkursu „INTERNETOWY DZIEŃ BLIŹNIAKA 2020”. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym projekcie!

1. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie szkoły.
  2. Pracą konkursową jest zdjęcie lub krótki filmik (do 15 sekund), na którym uczeń występuje wraz z rodzeństwem lub rodzicem, gdzie są ubrani tak samo i mogą wykonywać tą samą czynność.
  3. Uczeń może nadesłać maksymalnie jedno zdjęcie LUB jeden filmik.
  4. Na pracy konkursowej nie mogą znajdować się biologiczni bliźniacy.
  5. Prace należy wysłać emailem na adres samorzad.urszu@gmail.com (w temacie maila prosimy o podanie imienia i nazwiska autora).
  6. Termin nadesłania prac: 28 maja 2020 roku.
  7. Nagrodą w konkursie jest voucher, który będzie można wymienić na podwójny bilet do OHKino Arkady Wrocławskie po ustaniu pandemii (ważny do 31.12.2020 roku).