Drodzy Ósmoklasiści, Drodzy Rodzice!

Nasze kwietniowe Drzwi Otwarte okazały się wielkim sukcesem poprzez wielkie zainteresowanie kandydatów naszą szkołą. Charakter spotkania – zwiedzanie szkoły w małych grupach – sprawił, że nie wszyscy zainteresowani mogli nas odwiedzić.

Jeśli nie mieliście do tej pory okazji, aby spotkać się z nami i porozmawiać o naszej szkole, wciąż wahacie się i nie wiecie, gdzie kontynuować naukę w szkole średniej, albo dopiero teraz dowiedzieliście się o naszej szkole –

zapraszamy Was na specjalny Tour de School, który odbędzie się 24 maja (wtorek) w dwóch turach: o godz. 15:30 i 15:50.

Spotkacie się z uczniami, którzy oprowadzą Was po naszym liceum, opowiedzą o naszym życiu szkolnym i odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.

WAŻNE INFORMACJE:
– aby wziąć udział w spotkaniu trzeba zapisać się poprzez następujący FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

– kandydatowi do szkoły może towarzyszyć co najwyżej jedna osoba (np. rodzic)

– liczba miejsc jest ograniczona.

Jeśli masz pytania – napisz do nas –
info.urszulanki@gmail.com