Mamy przyjemność ogłosić, że Eleonora Kowalczyk, uczennica klasy 4c, zakwalifikowała się do okręgowego etapu Olimpiady Artystycznej w sekcji historii sztuki. Gratulujemy! Eleonora przygotowuje się pod kierunkiem p. Joanny Gruszczyńskiej.
Dzięki nauczycielce biologii, p. Annie Szymusiak-Senko, uczniowie klas 1a i 1b mogli doświadczyć namiastki zoo. P. Wiktor Dobek z ZOOteam przyniósł na zajęcia egzotyczne...