Po raz drugi Tomek Magerowski odwiedził siedzibę DODN, gdzie wziął udział w kolejnym finale konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista. Tym razem nasz zdolny uczeń przystąpił do testu z języka polskiego. Z niecierpliwością wypatrujemy na pomyślne wieści!
W sobotę, 13 czerwca, nasza szkoła po raz kolejny stała się miejscem spotkania uczniów, rodziców, nauczycieli, absolwentów i przyjaciół urszulańskiej społeczności. III Urszulański Festyn...