Highslide JSPlebiscyt "Fotografia Roku"


Zasady plebiscytu:

: na początku każdego miesiąca typujemy zdjęcia do miana "Zdjęcia miesiąca" spośród fotografii ubiegłomiesięcznych
: spośród zaproponowanych zdjęć społeczno0ść szkolna wybiera "Zdjęcie miesiąca", głosują na swoje ulubione zdjęcie
: "Zdjęcie roku" zostanie wybrane spośród "Zdjęć miesiąca" od września do maja metodą głosowania

REGULAMIN GŁOSOWANIA/KONKURSUFotografie miesiąca 2016/2017


Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
fotografia września: Wycieczka integracyjna licealistów (28.09.2016), na zdjęciu p. Marek Pustowaruk brodzący w rzece po wyratowaniu z opresji pontonu pełnego licealistów (fot. K. Bagiński)
Dzień Chłopaka w klasie 3G (05.10.2016), na zdjęciu chłopaki, Kuba i Kurt, biorą udział w zabawach przygotowanych przez koleżanki. (fot. A. Mosznińska)
Rozgrywki sportowe w LO (28.11.2016), na zdjęciu p. Hubert Kastelik grozi, zapewne żartobliwie, uwieczniającemu go fotografowi. (fot. M. Obiegło)


Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
fotografia grudnia: Wigilia klasowa w klasie 2aG (22.12.2016), na zdjęciu p. Wiktoria i Zuzia otwierają prezenty od św. Mikołaja. (fot. J. Jaremczak)
Bal karnawałowy (26.01.2017), na zdjęciu p. Monika Książczak i p. Magdalena Krakowska pokazują, kto tu rządzi na tej imprezie. (fot. P. Sołodyna)
Droga Krzyżowa (31.03.2017), na zdjęciu stacja jedenasta, Krzysiek Bagiński dźwiga sprzęt nagłaśniający. (fot. P. Sołodyna)


Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
fotografia kwietnia: Pożegnanie klasy 3LO w internacie (27.04.2017), na zdjęciu s. Elżbieta pokazuje, jak duże szanse na sukces naukowy mają nasi tegoroczni maturzyści. (Tak naprawdę nie wiemy, co s. Elżbieta pokazuje :) (fot. Julianna Solik)
fotografia maja: Rekolekcje wyjazdowe nauczycieli (06-08.05.2017), na zdjęciu s. Klara i s. Malwina dają wyraz uczuciu radości z powodu bardzo zabawnych scenek odgrywanych przez nauczycieli (fot. P. Sołodyna)