Klasa 2c świętowała imieniny swojej wychowawczyni, p. Anny Kusztal. Po tradycyjnej Mszy św., celebrowanej przez ks. Jana Inglota, uczniowie wraz z wychowawczynią udali się do sali lekcyjnej, gdzie miał miejsce poczęstunek oraz akcent rozrywkowy, przygotowany przez uczniów.