Klasa 3b wspólnie świętowała imieniny swojej wychowawczyni, p. Joanny Gruszczyńskiej. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie od Mszy św. sprawowanej w intencji solenizantki oraz całej klasy, z prośbą o Boże błogosławieństwo. Eucharystii przewodniczył ks. Jan Inglot. Po wspólnej modlitwie uczniowie złożyli swojej wychowawczyni serdeczne życzenia, a następnie spotkali się w klasie przy poczęstunku, spędzając razem czas w miłej i radosnej atmosferze.


















