Grupa uczniów klas 2 i 3 uczestniczyła w cyklu wykładów na temat „Jak mówić o zrównoważonym rozwoju”, organizowanym przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej (SWPS). Tematy prelekcji obejmowały m.in. zarządzanie w biznesie, ekologię oraz działalność wolontariacką. Podczas spotkań uczniowie mogli dowiedzieć się, jak rozmawiać z innymi o idei zrównoważonego rozwoju, w jaki sposób w praktyce łączy się biznes z ekologią, a także jak funkcjonuje wolontariat związany z lodówkami społecznymi. W wyjściu uczniom towarzyszyła p. Joanna Dobiech. (tekst A. Waleńska / foto M. Andruchowicz)