Za nami czwarte spotkanie z cyklu wykładów z nauczycielami akademickimi pt. Już wiem, kim zostanę! 30 marca mieliśmy przyjemność gościć prof. dr. hab. Pawła Woźnego, pracownika Instytutu Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Profesor wygłosił bardzo ciekawy wykład z dziedziny informatyki pt. „Co jest grane!?”, w którym starał się wykazać omylność komputerów i niedogodności z tego faktu wynikające. Po prelekcji prowadzące spotkanie, Anastazja Olech  i Teresa Śmidoda, otworzyły sesję pytań od zebranych w auli uczniów do Gościa.

Celem naszych spotkań z naukowcami jest umożliwienie młodym ludziom rozeznania się w przebogatym świecie nauki oraz specyfice wybranych jej dziedzin.

Kolejne spotkanie z cyklu będzie miało miejsce 26 kwietnia o godz. 11:00, gościem specjalnym będzie prof. dr hab. ks. Sławomir Stasiak, rektor Papieskiego Wydziału Teologicznego. Organizatorami cyklu są p. Piotr Skowroński i p. Piotr Sołodyna, a koordynatorem merytorycznym prof. dr hab. Agata Wnukiewicz-Kozłowska. W spotkaniach uczestniczą specjalnie zaproszeni uczniowie wybranych szkół podstawowych Wrocławia oraz uczniowie naszej szkoły.