Powoli zbliżamy się do drugiego spotkania 50 szkół urszulańskich z całego świata, biorących udział we wspólnym projekcie Ursuline Global Education. We wtorek, 26 kwietnia, nasi uczniowie spotkają się ze swoimi koleżankami i kolegami, aby podzielić się doświadczeniem z dotychczasowej realizacji projektu. Naszą szkołę reprezentują Łukasz Magierowski (klasa 3a) i Helena Storta (klasa 1a), która zastąpiła Pawła Skrzypczyńskiego (klasa 3e), wkrótce przystępującego do matury.

Od stycznia realizujemy projekt pt. „Drugie życie rzeczy”, poprzez który chcielibyśmy zwrócić uwagę na potrzebę pomocy innym poprzez zbiórkę rzeczy, które (niepotrzebne właścicielom) mogą być ponownie oddane potrzebującym.

Zapraszamy do wysłuchania piosenki, która będzie towarzyszyć uczestnikom podczas drugiego spotkania.