7 maja uczniowie klasy 2a uczestniczyli w interesującej wycieczce, która połączyła spotkanie z historią, kulturą i przyrodą. Po drugiej lekcji klasa udała się do Ossolineum, gdzie wzięła udział w prelekcji poświęconej historii tej wyjątkowej instytucji oraz zgromadzonym tam zbiorom. Kolejnym punktem wyjazdu była wizyta w Ogrodzie Botanicznym, gdzie uczniowie mogli podziwiać różnorodność roślin i spędzić czas w otoczeniu natury. (fot. Z. Maluga)