Wyjazdy zaplanowane, być może walizki już spakowane. Zawitamy w różnych, pięknych, zakątkach Polski i poza jej granicami. Większości z nas na pewno towarzyszą gadżety, opatrzone logiem szkoły, np. nasza torba (plecaczek), torba z materiału, piękny zielony bidon, na deszczowe dni parasol, itp.

Chcielibyśmy zaproponować naszych uczniom, absolwentom i nauczycielom konkurs pt. „Gadżety #urszu na wakacjach”, przygotowany przez grupę naszych instagramerów. Co trzeba zrobić? zrobić sobie zdjęcie na wycieczce np. z workiem lub bidonem #urszu, wysłać go w wiadomości prywatnej na nasz profil na insatgamie lub na adres e-mail info.urszulanki@gmail.com. Następnie fotka zostanie wstawiona na szkolny profil i ta z nich, która zdobędzie największą popularność, otrzyma atrakcyjną nagrodę główną. Konkurs trwa od dzisiaj, 25 czerwca, do 3 września 2022 roku. Zachęcamy do wzięcia udziału! Szczegóły w regulaminie pod spodem: