Z przyjemnością ogłaszamy wyniki naszego wakacyjnego konkursu internetowego „Gadżety na wakacjach”, który zaproponowaliśmy uczniom poprzez nasz profil na Instagramie. Zadanie było proste: wykonać sobie zdjęcie z naszym firmowym gadżetem, np. bidonem, plecakiem, itp. i wysłać go na naszego instagrama. Zdjęcia, które spełniały wymagania konkursowe były publikowane na profilu i oceniane przez internautów. Nagrodę główną, bon podarunkowy wartości 100 zł do CH Wroclavia, wygrała Marysia Jakubowska z klasy 2b Liceum – gratulujemy 314 głosów! II miejsce zajęła Olga Salamon (3c Liceum), a trzecie Paweł Skrzypczyński (3e Liceum). Dziękujemy Wam wszystkim za wspaniałe zdjęcia-pamiątki z wakacji i za zaangażowanie w głosowanie! Konkurs zorganizowała grupa szkolnych instagramerów pod kierownictwem p. Piotra Sołodyny, a wakacyjny dyżur admina wzięła na siebie Julia Markowska (3c Liceum). Zapraszamy na naszego instagrama, aby powspominać piękny czas wakacji!