Uwaga konkurs!!!!

Szkoła w domu to wiele plusów: nie musicie wstawać skoro świt, cisnąć się w komunikacji miejskiej, stać w ogromnych korkach, podjadać na lekcji 😉

Ale jesteśmy pewni, że to także pewne trudności, z którymi codziennie musicie się zmierzyć? Czy wy też musicie walczyć o swoje miejsce do pracy? A może macie rozpisany harmonogram korzystania z komputera? I pewnie jest ktoś za kimś baaardzo tęsknicie?

No cóż… kwarantanny Wam nie skrócimy, ale mamy propozycję, która pozwoli nam się zobaczyć, podpatrzeć jak sobie radzicie… poczuć chociaż przez chwilę, że mimo dzielących kilometrów jesteśmy w jednej klasie…jednej szkole…

Mamy więc dla Ciebie wyzwanie: #zostanwsomu, zrób zdjęcie i „Pokaż jak pracujesz w domu”, jak się uczysz, odrabiasz lekcje… Podziel się z nami swoim miejscem pracy!

UWAGA – w załączniku zdjęcie modelki z przykładowym zdjęciem!

Na autora najpopularniejszej fotki przedstawiającej go przy pracy czeka nagroda! 60 zł do wykorzystania w Empiku – oczywiście on- line!

Fotki ślijcie na adres info.urszulanki@gmail.com. To Wy sami zdecydujecie kto wygra nagrodę. Wysłane zdjęcia trafią na Facebooka do albumu, gdzie odbędzie się wielkie głosowanie (lajki i szery).
Już nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć co tam u Was słychać:) Więcej w regulaminie!

Regulamin Konkursu „Pokaż jak pracujesz w domu”

Im szybciej wyślesz foto, tym większa szansa na lajki!