Za nami kolejna edycja regionalnego konkursu mitologicznego w naszej szkole! Po miesiącach przygotowań pod kierownictwem głównych organizatorek – p. Anny Tracz-Molasy i p. Alicji Dubaj, w czwartek 15.03.2018 nadszedł czas na test, który wyłonił najlepszych z najlepszych.

W programie wielkiego finału na uczniów szkół podstawowych czekały atrakcje, takie jak: poczęstunek, zabawy integracyjne, przedstawienie pt. „Olimpijskie SPA”, przygotowane przez klasę 2aG pod opieką p. Joanny Dobiech, oraz warsztaty pisma antycznego, poprowadzone przez Studenckie Koło Naukowe Historyków Starożytności Uniwersytetu Wrocławskiego. Dodatkowo nasi Goście otrzymali niespodziankę w postaci figurek balonowych. W tym samym czasie opiekunowie uczestników konkursu mieli okazję posilić się w kawiarence i wziąć udział w lekcji muzealnej.

Po sprawdzeniu prac jury wyłoniło finalistów i laureatów, na których czekały niezwykle atrakcyjne nagrody. Wyniki prezentują się następująco:

KONKURS PLASTYCZNY:
1. Marta Pawlak
2. Zuzanna Lewandowska
3. Wiktoria Władyka

KONKURS KOMPETENCYJNY:
1. Piotr Musielak
2. Jak Michalak
3. Zuzanna Bidna

Wyróżnienia: Patrycja Szczurkowska, Kesja Tomalik, Elżbieta Utko.

Dziękujemy klasie 2LO i wszystkim, którzy pomogli w organizacji i realizacji tego przedsięwzięcia, a wszystkim laureatom i ich opiekunom gratulujemy!