Drodzy Ósmoklasiści! Drodzy Rodzice!

Tak się nieszczęśliwie złożyło, że nie dane nam było spotkać się w tym roku podczas Drzwi Otwartych. Nie mogliście zobaczyć naszej szkoły, poznać wspaniałych uczniów, zapytać nauczycieli o nasze lekcje. Chcemy Wam to zrekompensować!
Jeśli macie pytania o nasze Liceum, możecie teraz je zadać, a my Wam z chęcią odpowiemy! Konkretne fakty, informacje, a także wrażenia i opinie – do Waszej dyspozycji pozostają nasi nauczyciele i uczniowie, od poniedziałku do piątku, w godzinach popołudniowych. Skontaktujemy się z Tobą za pomocą Skype – zadzwoń do nas.
Zapoznaj się harmonogramem konsultacji, dowiedz się kto będzie do Twoje dyspozycji, wybierz dzień i godzinę, która Ci najbardziej pasuje. Zapraszamy!

KONSULTACJE ONLINE – SERWIS