Dnia 2 października odbył się etap ustny diecezjalnej części Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Do tego etapu zostało zakwalifikowanych 7 uczestników, którzy otrzymali największą ilość punktów z części pisemnej. Wśród nich znalazło się aż trzech naszych uczniów: Krzysztof Niemczyk (klasa 3a Liceum), Aleksander Kaźmierczak (klasa 2a Liceum) oraz Julia Brytan (klasa 2d Liceum). Uczniowie losowali zestaw trzech pytań. Spośród siedmiu uczniów trzech przeszło do ostatniego etapu finału konkursu,  który odbędzie się w Niepokalanowie. Jednym z uczniów który zakwalifikował do kolejnego etapu był Krzysztof Niemczyk. Pozostali uczniowie zajęli także wysokie miejsca: Aleksander Kaźmierczak 4. miejsce, natomiast Julia Brytan 5. miejsce. Gratulujemy wszystkim bardzo serdecznie! Do konkursu przygotowywała uczniów s. Klara Pyza.