Maj – miesiąc szczególnie poświęcony Maryi – był dla wspólnoty młodzieżowej naszej szkoły czasem wielu inspirujących spotkań. W ramach majowych inicjatyw uczniowie uczestniczyli we wspólnotowych nabożeństwach litanii loretańskiej, które odbywały się w wyjątkowej oprawie – modlitwy zostały odprawione zarówno po łacinie, jak i w języku angielskim. Spotkania odbywały się w szkolnym wirydarzu przy figurze Maryi, a także podczas wyjścia do katedry wrocławskiej. Zwieńczeniem majowych działań było otwarte spotkanie oraz warsztaty prowadzone przez ks. Jana Inglota, poświęcone postaci Maryi i Jej obecności w życiu człowieka. Smakowitą atrakcją spotkania były upieczone przez uczestników babeczki! (fot. M. Juźwin)