Po raz trzeci Święty Mikołaj odwiedził naszą szkołę, by spotkać się z maluchami: rodzeństwem naszych uczniów i z dziećmi nauczycieli i pracowników szkoły.

Ten ekscytujący wieczór (dla dzieci – wiadomo!) rozpoczął się Kiermaszem Charytatywnym, na którym można było nabyć zakupić piękne ozdoby świąteczne wykonane przez naszych uczniów, a który został przygotowany przez Samorząd Uczniowski. Do kiermaszu włączyli się także harcerze z 50. Drużyny Starszoharcerskiej „Twierdza” im. Polski Walczącej ze Szczepu Czarna 13.

Spotkanie rozpoczęło się grami i zabawami w “uczelni” przygotowanymi dla maluchów, podczas których rodzice mieli czas na kawę i rozmowy. W auli szkolnej powitaliśmy Świętego Mikołaja, który przybył do nas w asyście dwóch włochatych aniołków.  Na początek, po powitaniu Gościa, rodzice i dzieci obejrzeli przedstawienie świąteczne, przygotowane przez klasę 3a Gimnajzum wraz z s. Agatą Stężowską, po czym nastąpiła ceremonia obdarowywania dzieci upominkami. Mini sesja fotograficzna z Mikołajem zakońćzyła wieczór, który został przygotowany przez klasę 2a Gimnazjum z p. Piotrem Sołodyną.