Od zawieszenia zajęć lekcyjnych w szkole i rozpoczęciu nauki zdalnej minął miesiąc. W tym czasie nasza strona internetowa działała bez zmian – minimum jeden wpis codziennie, poza niedzielami.
Zważywszy na zamrożenie wszelkiej działalności społeczności szkolnej (jaką dotychczas znaliśmy), uważamy, że wciąż udaje nam się wykonywać, dzięki wspólnemu wysiłkowi, nieprawdopodobną rzecz. Jednak, zważywszy na ograniczony zapas materiałów, którymi dysponujemy (tak, mamy jeszcze trochę pomysłów, a nawet fotorelacji), postanowiliśmy nieco zwolnić, redukując liczbę wpisów do minimum czterech w tygodniu. I tak pozostanie do końca miesiąca. Bądźcie z nami i, delektując się poranną kawą, koniecznie zaglądacie do nas CODZIENNIE.
Poza tym, zapraszamy na nasze media społecznościowe, które w większości działają niezależnie od szkolnej witryny!