Nasza Lednica – opinie uczestników i materiał wideo!

167

Wracamy pamięcią do wspaniałego wyjazdu na Lednicę – mamy dla Was kilka opinii tancerzy i filmik zmontowany przez p. Magdalenę Kurkowską. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami!

Nina (1a): Byłam na Lednicy pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Sam wyjazd wydawał się naprawdę fajną możliwością, ale na żywo było zdecydowanie lepiej niż się tego spodziewałam. Pogoda dopisała i poznałam dużo wspaniałych ludzi, ale przede wszystkim była to świetna forma umocnienia swojej wiary. To dla mnie niesamowite przeżycie i już mogę doczekać się następnego spotkania młodych Lednica 2000.

Hania (1a): Posługa jaki tancerz na tak popularnym i obleganym wydarzeniu to ogromna nobilitacja, ale również wielka radość i błogosławieństwo. Mimo, że wiązało się to z wysiłkiem, to wspaniałym doświadczeniem było zobaczyć uśmiech i wdzięczność na twarzach młodych tańczących razem z nami. Każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w posłudze za pośrednictwem tańca, serdecznie polecam i zapraszam w przyszłym roku!

Kuba (1a) Powiem tak, sam fakt ile ludzi jedzie tam by pomodlić się, potańczyć i spotkać jest bardzo wzruszający. Jeśli chodzi o to spotkanie to wyjątkowo pogoda dopisała, ludzie byli naprawdę przyjaźni i chętni do rozmów. Grafik spotkania i tańce są jednak chyba najlepszą rzeczą na spotkaniu. Daje to dużo rozrywki co nie a szczególnie pole talentów gdzie za free sobie zrobiłem różaniec i mogłem posłuchać ciekawych rzeczy od sióstr dominikanek(chyba tak sie to pisze). Pole rozmów też jest mega pomysłem bo jest wiele osób potrzebujących wygadać się. Ogólnie wszystko było super zorganizowane i świetnie się bawiłem chociaaaaż tancerze mieli odrobinkę lepiej. Okolica i pola są bardzo ładne a zachód słońca to w ogóle wow. Poznałem parę osób i wszystkim bardzo polecam ten jeden raz nie spać i pojechać na Lednicę.