Otrzymaliśmy zaproszenie od Fundacji Our Future Foundation na konferencję edukacyjną „Our Future Forum”, skierowaną do polskich licealistów i studentów.
6 (sobota) marca 2021
Celem konferencji jest podjęcie dyskusji o możliwościach rozwoju młodych ludzi w Polsce i za granicą.

Na program konferencji będzie składać się seria paneli i warsztatów z młodymi liderami, którzy odnieśli sukces w swojej dziedzinie, między innymi: przedstawiciele startupów ze środowiska EduTech, Maciej Musiał, Jan Komasa, członkowie Fundacji Orlen, Iga Świątek, czy absolwenci uniwersytetów Oxford, Cambridge, Stanford i Harvardu.

Ponieważ konferencja będzie transmitowana online, zachęcamy do wzięcia uczestnictwa w tym ciekawym wydarzeniu.

Kilka słów o Fundacji „Our Future Foundation”
Naszym celem jest długofalowa perspektywa rozwoju naszego regionu i kraju, poprzez przekazywanie doświadczenia i pomocy podopiecznym w  świadomym wyborze przyszłej ścieżki życia. Nasz program stypendialny co roku pomaga kilkudziesięciu licealistom w aplikacji  na najlepsze uczelnie świata. Prowadzimy warsztaty, webinary oraz zawsze służymy pomocą młodzieży.