Mamy słowo zachęty od ks. Jerzego Babiaka do wzięcia udziału w szczytnej akcji od –

Zapraszam do udziału w światowej kampanii. Warto zachęcić młodzież , aby w tych czasach byli wdzięczni lekarzom, pielęgniarkom, służbom medycznym itd.

Podstawowe informacje:
DLACZEGO: Wdzięczni za serce okazane poprzez heroiczną pracę, czas, poświęcenie siebie i ratowanie ludzkiego życia, w walce w trakcie pandemii koronawirusa, z serca pragniemy dziękować niekwestionowanym bohaterom tych czasów, którymi są: lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni oraz osoby należące do służb medycznych i sanitarno – epidemiologicznych.
KTO: Kampania „Z SERCA ZA SERCE” zrodziła się w Gronie Pedagogicznym Zespołu Szkół Salezjańskich Don Bosco we Wrocławiu i jest otwartą propozycją i okazją do wyrażenia wdzięczności lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym oraz osobom należącym do służb medycznych i sanitarno – epidemiologicznych przez dzieci i młodzież oraz rodziców, którzy pomogą dzieciom umieścić matriał w poście grupy.
JAK: Na publicznej grupie Facebook-a „Z SERCA ZA SERCE” możesz umieścić rysunek, komiks, dowolną formę graficzną, zdjęcie, film, piosenkę, wiersz wyrażające wdzięczność zrodzoną w Twoim sercu dla osób z pierwszego frontu walki z pandemią. Każdy post oznacz #zSERCAzaSERCE.
Pamiętaj, każdy post podlega weryfikacji admina. Nie zapomnij o polecaniu kampanii innym! ♥️
MIEJSCE UMIESZCZANIA PODZIĘKOWAŃ: https://www.facebook.com/groups/236310330889293/
Każdy uczeń podziękowanie umieszcza sam. Nie musimy się o to martwić.

Z szacunkiem i pamięcią w modlitwie
ks. Jerzy Babiak