20.3 C
Wrocław
sobota, 20.07.2019

Nie masz pomysłu na ferie zimowe?... Nie trać czasu na myślenie - zrelaksuj się - mamy dla Ciebie fantastyczne propozycje!

REKOLEKCJE NA NARTACH

URSZULA-SKI (rekolekcje na nartach) = rekolekcje i obóz narciarski w jednym!

Jest to wspaniała propozycja dla tych, którzy chcą połączyć czas spędzony na stoku z prawdziwym duchowym treningiem. Każdy dzień rozpoczyna się wspólną modlitwą, a zjazdy na nartach rozmowy, medytacja Słowa Bożego oraz spotkania i animacje w oparciu o Biblię.
W ramach URSZULA – SKI organizowane są rekolekcje na nartach, w których może wziąć udział zarówno młodzież, jak i całe rodziny.

REKOLEKCJE OBÓZ NARCIARSKI

Rekolekcje na nartach, czyli “URSZULA-SKI” stworzone zostały przez Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek we Wrocławiu we współpracy z Zieloną Brygadą. Idea „w zdrowym ciele zdrowy duch” sprawdza się także w przypadku spotkań ewangelizacyjnych, a połączenie tradycyjnych rekolekcji ze sportem to doskonały sposób na odpoczynek i spędzenie wolnego czasu. Ćwiczenia duchowe połączone z białym szaleństwem to dowód na to, że można się zmęczyć na stoku, rozwijając sportowe talenty, nie zaniedbując przy tym rozwoju ducha.
Program każdego dnia rekolekcji jest bardzo bogaty. Wierzymy, że każdy z uczestników rekolekcji wyjedzie z nich jeszcze bardziej ubogacony i odprężony.

Termin wyjazdu:
27 stycznia – 2 lutego 2019, Bukowina Tatrzańska