Po pierwszym tygodniu sesji maturalnej nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w weekendowych rekolekcjach wyjazdowych w Bardzie Śląskim. Tegoroczne spotkania rekolekcyjne poprowadził ks. Krystian Charchut, proboszcz parafii i kościoła Najświętszej Maryi Panny na Piasku we Wrocławiu, założyciel Wspólnoty Bożego Serca oraz egzorcysta diecezjalny. W programie znalazły się konferencje o darach Ducha Świętego, Msze św. oraz chwile przeznaczone na wspólną modlitwę, osobistą refleksję połączoną z adoracją Najświętszego Sakramentu i rozmowy. Wyjazd do Barda był również okazją do integracji grona pedagogicznego. Piękna górska okolica sprzyjała spacerom i odpoczynkowi, a wspólne posiłki oraz wieczorne spotkania budowały relacje między nauczycielami. To był dobry czas – chwila odpoczynku i oderwania się od szkolnej codzienności. A od poniedziałku – kolejne spotkania z maturzystami podczas testów i sesji egzaminów ustnych!


















