W tym roku wielkopostne rekolekcje dla klas pierwszych i drugich odbyły się w systemie hybrydowym – pierwsze dwa dni uczniowie uczestniczyli w ćwiczeniach duchowych za pomocą platformy Teams, by w ostatni dzień spotkać się na krótkim czuwaniu modlitewnym w kościele uniwersyteckim. Realizacji tych niezwykłych rekolekcji podjęli się klerycy Wyższego Seminarium Duchowego, którzy pod kierunkiem ks. Przemysława Vogta, wicerektora WSD, przygotowali bardzo bogaty program, obfitujący w konferencje, świadectwa, czy refleksje na temat wiary (WIERZĘ – ŻYJĘ – ŚWIADCZĘ). Ostatnim punktem rekolekcji, najważniejszym, była Msza św. pod przewodnictwem ks. Przemysława Vogta. Dziękujemy rekolekcjonistom za ten piękny czas: diakonom Dorianowi Dawidziukowi, Jakubowi Wiechnikowi, Mateuszowi Smazie i Szymonowi Kocembie oraz klerykom Przemysławowi Ficowi i Marcinowi Kamieniakowi. Organizację koordynowała s. Klara Pyza.