W niedzielę 01.09. odbyły się uroczyste obchody upamiętniające 80, rocznicę II wojny światowej zorganizowane przez Wojewodę Dolnośląskiego oraz Dowódcę Garnizonu Wrocław.
O godz. 4.15 na Cmentarzu Żołnierzy Polskich przy ulicy Grabiszyńskiej 50 we Wrocławiu miała miejsce pierwsza odsłona obchodów miejskich. Szkolna delegacja wzięła udział w części oficjalnej, która rozpoczęła się o godz. 4.45. Po podniesieniu flagi państwowej, hymnie oraz przemówieniach nastąpiła modlitwa za poległych, apel pamięci i salwa honorowa. Na zakończenie zostały złożone kwiaty i wieńce. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Krzysztof Niemczyk, Kajetan Mikorski i nauczyciele: s. Agata Stężowska, s. Franciszka Perczak i s. Joanna Łątka. Zdjęcia udostępnił nam p. Janusz Gajdamowicz.