W minionym tygodniu poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w obchodach kolejnej rocznicy zakończenia II wojny światowej. W uroczystościach na Cmentarzu Żołnierzy Polskich w Parku Grabiszyńskim, jak co roku, obecni byli przedstawiciele lokalnych władz, służb mundurowych oraz szkół. We wrocławskich obchodach wzięła w tym roku udział również minister edukacji narodowej, p. Barbara Nowacka, która osobiście dziękowała zgromadzonym uczniom za obecność. (fot. P. Skowroński)