Dziękujemy Wydziałowi Prawa i Administracji UWr. za zaproszenie nas na wykład dra Rafała Cieśli na temat istoty procesu dowodzenia oraz o roli biegłych w procesie. Wielką atrakcją okazało się wizyta w sali wirtualnej rzeczywistości, gdzie mogli zapoznać się z poćwiczyć z metodą VR oraz innymi zapoznać się z nowoczesnymi narzędziami, które służą pomocą studentom.
Wizyta na wydziale była podsumowaniem naszego roku akademickiego z prawem, czyli cotygodniowymi zajęciami z nauczycielami akademickimi, którzy przychodzili do uczniów klasy 3a z wykładami na różne tematy związane z prawem. (fot. W. Wojnowska)
Składamy podziękowanie p. Agacie Wnukiewicz-Kozłowskiej, która jest przyjacielem naszej szkoły (i absolwentką) za pomoc w zorganizowaniu programu naukowego dla naszych uczniów. mamy nadzieję na kontynuowanie dalszej współpracy!