Kolejna odsłona charytatywnego Serviam on Tour #1 za nami. W poniedziałek gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Fundacji Arka, którzy przyjechali do nas z warsztatami wytwarzania pomponów. Materiały, które wspólnie przygotowaliśmy, będą stanowić elementy dekoracji świątecznych, które podopieczni Arki przygotowują w celach charytatywnych. Oprócz naszej młodzieży w spotkaniu wzięli udział zaprzyjaźnieni uczniowie ze szkoły podstawowej Sióstr Salezjanek, którzy wraz z nami uczestniczą w poszczególnych etapach projektu. Podczas warsztatów mieliśmy okazję delektować się pysznymi wypiekami ciast i babeczek, przygotowanych przez naszych uczniów, za które serdecznie dziękujemy.

Z Serviam on Tour wychodzimy do ludzi potrzebujących, aby spotkać się z nimi, rozpoznawać ich potrzeby i starać się na nie odpowiadać. W  pierwszej odsłonie projektu nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Arka (L’Arche), która opiekuje się osobami niepełnosprawnymi intelektualnie.