Drodzy nasi naukowcy! Rekomendujemy Wam cykl bezpłatnych, weekendowych zajęć pod szyldem SmartUP Academy, przygotowywanych przez Fundację Adamed oraz Politechnikę Warszawską.
Kilka słów od organizatorów i plan zajęć na nadchodzącą wiosnę znajdziemy poniżej. WAŻNE – na zajęcia trzeba się zapisać.

Zapraszamy uczniów z Państwa szkoły, zainteresowanych naukami ścisłymi i przyrodniczymi na warsztaty SmartUP Academy. Bezpłatne, weekendowe zajęcia poprowadzą wykładowcy Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej oraz eksperci sektora farmaceutycznego, pracujący na co dzień w obszarze badań i rozwoju.
Zainteresowani uczniowie mogą zapisać się na następujące zajęcia:
  • 13 marca – Inteligentne kosmetyki kolorowe – mit czy przyszłość?
  • 20 marca – Projektowanie współczesnych leków oraz biotechnologiczne strategie ich otrzymywania
  • 17 kwietnia – Elektrochemia dla każdego – z czego wynika siła reakcji redoks?
  • 24 kwietnia – Igła w stogu siana, czyli po okruszkach do celu – Kto używał materiału wybuchowego?
  • 15 maja – Mikrokosmos, czyli mali towarzysze broni lub wrogowie oraz jak ich rozpoznać?
  • 25 maja – ELISA czy Western – oto jest pytanie?
Szczegółowe opisy poszczególnych warsztatów oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie adamedsmartup.pl/warsztaty. Zajęcia odbędą się w formie online i mogą wziąć w nich udział uczniowie szkół ponadpodstawowych w wieku 14-19 lat, którzy nie uczestniczyli w poprzednich edycjach SmartUP Academy. Zapisy prowadzone są indywidualnie i nie ma możliwość grupowego zgłoszenia się na wybrane spotkanie bądź uczestniczenia we wszystkich zajęciach z cyklu. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.