W sobotę, 18 września, w święto Św. Stanisława Kostki (patrona dzieci i młodzieży), grupka uczniów razem z s. Agnieszką Świętoń uczestniczyła w spotkaniu młodych „Soli Deo – idź na całość!” na górze Ślęża. Wyruszyli na szczyt z Sobótki, gdzie w południe wzięli udział w modlitwie Anioł Pański, po czym był czas na grochówkę, lednickie tańce oraz rozważanie Słowa Bożego. Podczas Mszy św. ks. Kuba Bartczak mówił młodym w homilii, że „Tu jest coś o wiele wspanialszego niż hip-hop, niż rap, niż jakikolwiek event. Można, trzeba szukać Boga w codzienności, ale to Msza św. jest najcudowniejszym spotkaniem z Nim. Wiele rzeczy przynosimy Mu w swoim sercu, ale to On ma być zawsze na pierwszym miejscu. On jest zachwycający! Tu można Go doświadczyć. Życzę wam ostrości wzroku, dobrych oczu – byście zobaczyli przychodzącego Jezusa”. Z tym przesłaniem młodzi wyruszyli w drogę powrotną przez Przełęcz Tąpadła.