2 grudnia miało miejsce spotkanie dyrektorów szkół katolickich naszego regionu. Cieszymy się, że mogliśmy być gospodarzami tego wydarzenia o charakterze roboczym. Z tego, co wiemy, spotkanie okazało się na tyle owocne, że zapadły już pierwsze decyzje w ssprawie przyszłej współpracy. Choć my byliśmy gospodarzem, dyrektorzy zostali zaproszeni przez ks. Mariusza Szypę, dyrektora wydziału katechetycznego Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej. Na jego zaproszenie odpowiedzieli: s. Izabela Gryń (Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II we Wrocławiu), p. Izabela Jankiewicz (Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy), p. Barbara Oparowska Andruchowicz (Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Tomasza z Akwinu w Brzegu) ks. kpt. dr Krzysztof Deja (Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Henrykowie), p. Andrzej Dunajski (Szkoły Podstawowe Zdrój i Iskry) i, oczywiście, s. Katarzyna Niemiec – LO Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu.