„Studium Talent” na Politechnice Wrocławskiej

708

„Studium Talent” to bezpłatne zajęcia z matematyki i fizyki dla uczniów szkół średnich, które już od 30 lat są organizowane na Politechnice Wrocławskiej.

Program powstał z myślą o zdolnej młodzieży, która chce w przyszłości studiować nauki ścisłe.
„Studium talent” to dwie godziny wykładów tygodniowo – łącznie ok. 30 godzin matematyki lub fizyki.
To doświadczeni wykładowcy, z którymi spotkacie się podejmując studia na naszej uczelni.
„Studium Talent” startuje w październiku, kończy się w marcu dobrowolnym egzaminem, za który laureaci otrzymują dodatkowe punkty podczas rekrutacji na naszą uczelnię.

Studium Talent w pigułce
– żadnych opłat – zajęcia są bezpłatne
– 2 godziny tygodniowy – łącznie ok 30 godzin (start październik, zakończenie w marcu)
– dobrowolny egzamin na zakończenie zajęć – wszyscy laureaci otrzymują zaświadczenie o ukończeniu konkursu
– laureaci otrzymują dodatkowe punkty podczas rekrutacji na Politechnikę Wrocławską

Dokumenty
Uczestnik niepełnoletni ma obowiązek wypełnienia oświadczenia zamieszczonego na stronie internetowej „Studium Talent” i przekazania go prowadzącemu zajęcia (podczas pierwszych zajęć).

Wszelkie informacje dotyczące studium zamieszczone są na stronie internetowej

Dział Rekrutacji studium.talent@pwr.edu.pl

W razie wątpliwości lub pytań można napisać bezpośrednio do prowadzących zajęcia lub zadzwonić pod numer 71 320 27 78.
Zapisy ruszają w najbliższy wtorek (22 września 2020) o godzinie 9:00.
Po założeniu konta w systemie rejestracyjnym należy wybrać odpowiednią grupę zajęciową.
Szczegółowy harmonogram wraz informacją o prowadzących, znajdują się na stronie internetowej studium w zakładkach „Fizyka” oraz „Matematyka”.