Dziękujemy wszystkim ósmoklasistom i ich Rodzicom za udział w naszym „Tour de School”!
Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z Wami, oprowadzić Was po szkole, opowiedzieć o codziennym życiu naszego liceum i odpowiedzieć na liczne pytania. Dziękujemy za uważność, zainteresowanie oraz miłą atmosferę podczas wspólnego zwiedzania.
Mamy nadzieję, że to spotkanie pomogło Wam lepiej poznać naszą społeczność i ofertę edukacyjną. Liczymy, że we wrześniu ponownie się spotkamy – już jako uczniowie naszego liceum! Powodzenia w rekrutacji i do zobaczenia!
Dziękujemy naszej ekipie przyjmującej Gości, a byli to: Marysia, Agata, Milena, Kuba, Ksawery, Kuba (w szkole) oraz Inez i Zosia (w internacie). (fot. M. Hazuka / K. Pastor)
















