W najbliższą sobotę 6.11 wraz z grupą uczniów i rodziców będziemy pomagać w porządkowaniu terenu siedziby wspólnoty LArche. Jeśli ktoś z Państwa: uczniów, rodziców lub nauczycieli chciałby jeszcze dołączyć do naszej grupy, prosimy o kontakt z p. Robertem Ruszczakiem. Zadeklarowaliśmy pomoc w godzinach między godz. 10.00 a 13.00.

Inną dodatkowo czynnoscią, jaką będziemy wykonywać w sobotnie przedpołudnie będzie wypisywanie kartek – zostaliśmy poproszeni o pomoc przy wypisywaniu kilkuset kartek świątecznych, więc osoby które nie bardzo czują się w pracy fizycznej (grabienie liści, zamiatanie, porządkowanie terenu) lub nie pozwala im na to zdrowie, a jednocześnie mają ładny charakter pisma, proszone są również o pomoc (należy wtedy zabrać jakiś swój ulubiony cienkopis, który zagwarantuje ładne literki).

Ponieważ będziemy zjeżdżać się z różnych stron Wrocławia i okolic to proponuje spotkać się na miejscu przy ul. Jutrosińskiej 29 (Karłowice, między Parkiem Marii Dąbrowskiej a szpitalem przy ul. Kamieńskiego).

Można zabrać ze sobą jakieś rękawice ochronne, narzędzie pracy lub/i cienkopisy.
Serdecznie pozdrawiamy i bardzo dziękujemy za Państwa GORĄCE SERCE w kształcie tarczy SERVIAM!