Wczorajszy dzień był dla całej społeczności szkolnej wyjątkowy – zamknęliśmy rok szkolny 2023/2024 i oficjalnie rozpoczęły się długo wyczekiwane wakacje! Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się od Mszy św. w kościele uniwersyteckim, celebrowanej przez ks. Arkadiusza Krżiżoka. Po Eucharystii wszyscy udali się do auli szkolnej, gdzie odbyła się uroczysta gala. Podczas gali uczniowie odebrali nagrody i wyróżnienia z rąk wychowawców i siostry dyrektor, s. Katarzyny Niemiec. Najwyższą średnią w szkole – 5,71 – uzyskała Marta Biernat z klasy 2a, co zaowocowało nominacją do stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Siostra dyrektor, Katarzyna Niemiec, podziękowała wszystkim za owocną pracę w minionym roku szkolnym, doceniając wysiłki uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Szczególnie ciepłe słowa skierowała do osób, które kończą pracę w placówce: p. Doroty Olejniczak (nauczycielki historii), p. Doroty Smolis (nauczycielki matematyki) i s. Agnieszki Świętoń, która udaje się na roczny wyjazd formacyjny.

Po słowach podziękowania ze strony s. Kingi Klepek, przełożonej domu wrocławskiego sióstr urszulanek, s. Katarzyna Niemiec oficjalnie ogłosiła zakończenie roku szkolnego.

Teraz przed uczniami dwa miesiące beztroskiej zabawy i odpoczynku. Życzymy wszystkim udanych wakacji pełnych słońca, radości i niezapomnianych wrażeń!