Mieliśmy niewysłowioną przyjemność gościć w naszej szkole 4 drużyny przyrodników biorących udział w  VIII edycji Konkursu Przyrodniczego „Wpisani w przyrodę”, którego nasze liceum było organizatorem. Hasłem tegorocznej edycji konkursu było „W powietrzu lekko zawieszony”.

Do konkursu przystąpiło 41 drużyn szkół z województwa dolnośląskiego. Po testach w I i II etapie przyszedł czas na wielki finał przy pl. Nankiera we Wrocławiu. Do ścisłego finału dostały się 4 drużyny: Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie, SP nr 68 im. II Tysiąclecia we Wrocławiu, SP im. Janusza Korczaka w Wysokiej, SP nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy we Wrocławiu. Zwycięzcami VIII Edycji zostały uczennice Salezjańskiej Szkoły Podstawowej w Lubinie. Gratulujemy!

W wyniku konkursu finałowego:

I miejsce Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie pod opieką pani Danuty Stefanowskiej
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia we Wrocławiu pod opieką pani Beaty Żarskiej
III miejsce Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wysokiej pod opieką pani Aleksandry Marcinek