Rusza V edycja Olimpiady Przyrodniczej „Wpisani w przyrodę”! Zapraszamy do udziału!
Ostatni rok, to czas reform w szkołach podstawowych i gimnazjum. My również zmieniamy się dla Was! W tym roku „Wpisani w przyrodę” ruszają w nowej odsłonie!
To co niezmienne to zakres tematyczny wpisany w nauki przyrodnicze i dwie płaszczyzny olimpiady: konkurs wiedzy i część plastyczna, w tym roku wpisana w konkurs fotograficzny!
Nowością natomiast jest zespołowy charakter konkursu! Stwórz swój własny zespół przyrodniczy, złożony z czterech osób i zawalcz o atrakcyjne nagrody i prestiż dla swojej szkoły!
„Czy zima wciąż jest zimą, czyli zmiany klimatyczne wokół nas” to hasło tegorocznej edycji olimpiady. Zagadnienia konkursowe opierają się na wiedzy z przedmiotów przyrodniczych (geografii, chemii, biologii i chemii) związanej z bardzo aktualnym ostatnio tematem zmian klimatycznych.
Jak zwykle mamy też coś dla artystycznych dusz! Lubisz robić zdjęcia? Uchwyć w obiektywie zjawisko pokazujące zmiany klimatyczne wokół nas, nietypowe zjawiska przyrodnicze lub pogodowe i przyślij do nas swoją fotografię! Na autorów najlepszych zdjęć czekają nagrody!
Zapoznaj się z regulaminami konkursu i zgłoś swój udział!