Uczniowie klasy 2b przeżyli udali się na południe, aby swojej wycieczki wypocząć po ciężkim roku pracy w pięknej miejscowości Nowy Waliszów. Pierwszy dzień upłynął na integracji – uczniowie spędzili cały dzień na rozmowach, uprawiając sporty i grając w różnego rodzaju gry integracyjne. Drugi dzień to wyprawa do Pragi i zwiedzanie tylu najciekawszych miejsc stolicy Czech, ile można w 6 godzin. Ostatni dzień to powrót do słodkiej rutyny dnia pierwszego – rozmowy, gry i wspólne spędzanie czasu. Klasie towarzyszyli p. Piotr Sołodyna (wychowawca) i p. Aleksandra Ciesielska i p Maciej Molczyk, który pełnił także rolę przewodnika po Pradze. Klasa dziękuje Państwu Iżewskim za serdeczne przyjęcie i udostępnienie swojego domu (siedliska), gdzie mogła wypocząć po harcach sportowych w ośrodku Willa Maria. (fot. Zosia, Oliwia, wychowawca)