W ubiegły czwartek uczniowie klasy 1a uczestniczyli w wycieczce do Wietrznej Stajni. Podczas pobytu uczniowie czyścili i siodłali konie, a następnie część z nich spróbowała jazdy konnej. Pozostali spędzali czas grając w minigolfa i siatkówkę. W programie znalazły się także zajęcia ze strzelania z łuku i wiatrówki oraz krótki wykład o koniach. Na zakończenie wszyscy spotkali się przy wspólnym ognisku. Uczniom towarzyszył wychowawca, p. Maciej Molczyk. (tekst / fot. K. Pastor)

















