W dniach 24 -28 października mieliśmy okazję gościć w naszej szkole i w naszych rodzinach koleżanki ze szkoły urszulańskiej w Londynie (Wimbledon). W dniu przyjazdu po powitaniu w szkole poszłyśmy na Ostrów Tumski, gdzie największym zainteresowaniem cieszył się Most Tumski.

Przez dwa kolejne dni uczestniczyłyśmy w wybranych lekcjach i zwiedzałyśmy Wrocław. Odwiedziłyśmy m.in. Kolejkowo, ZOO oraz Arfykanarium. W trakcie gry terenowej miałyśmy okazję zwiedzić kilka zabytków Wrocławia i zobaczyć krasnale.

W sobotę odbyła się całodniowa wycieczka do Krakowa. W trakcie zwiedzania Starego Miasta, odwiedziłyśmy urszulańską podstawówkę, gdzie czekała na nas słodka niespodzianka i zwiedzanie szkoły. Po szkole oprowadziła nas s. Agnieszka Młynarczykowska wraz z s. Moniką. Obiad zjedliśmy „U Babci Maliny”. Niedzielę Angielki spędziły z nami w domu. O 13.20 pożegnałyśmy je na lotnisku. Dla nas wszystkich spędzony wspólnie czas był niezwykłym doświadczeniem i mamy nadzieję na kolejne spotkania.  (fot. K. Bronkowska)